-->

Kundali Bhagya 1 December 2021 Spoiler Update in Assamese : কৰণ আৰু প্ৰীতাই পিহুক বচাব পাৰিবনে 🧐?

 

Kundali Bhagya 1 December 2021 Spoiler Update in Assamese : কৰণ আৰু প্ৰীতাই পিহুক বচাব পাৰিবনে 🧐?
Kundali Bhagya 1 December 2021 Spoiler Update in Assamese : কৰণ আৰু প্ৰীতাই পিহুক বচাব পাৰিবনে 🧐?

কুণ্ডলী ভাগ্য ১ ডিচেম্বৰ ২০২১ স্পোইলাৰ Kundali Bhagya 1 December 2021 Spoiler Update in Assamese : আহিবলগীয়া খণ্ডটো পিহুৰ অপহৰণৰ চলিত নাটক আৰু তাইক ৰক্ষা কৰা হ'ব নে নহয় তাৰ সৈতে অব্যাহত থাকিব।


Written By: Assamese Status | Date : 1 December 2021 | Reference : Online news 


Kundali Bhagya 1 December 2021 Spoiler Update in Assamese : কুণ্ডলী ভাগ্য ১ ডিচেম্বৰ ২০২১ খণ্ডটো লুথৰাসকলে পিহুক লৈ চিন্তিত হৈ থাকিব আৰু এগৰাকী ভাল মাতৃ নোহোৱাৰ বাবে প্ৰীতাক সমালোচনা কৰি থাকিব। আনহাতে, কৰণে তেওঁৰ বন্ধু বিনোদৰ সহায়ত পিহুক সুৰক্ষিতভাৱে ঘূৰাই পাবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব আনহাতে সোণাক্ষী আৰু শ্বেৰলিনে প্ৰীতাৰ বিৰুদ্ধে হাত মিলাব।


কুণ্ডলী ভাগ্য 1 ডিচেম্বৰ 2021 স্পোইলাৰ : Kundali Bhagya 1 December 2021 Spoiler Update in Assamese


কুণ্ডলী ভাগ্য @KundaliBhagya ১ ডিচেম্বৰ ২০২১ ৰ বিফলতা আৰম্ভ হয় লুথাৰ পৰিয়ালে বিনোদৰ চাৰিওফালে সমবেত হোৱাৰ লগে লগে যেতিয়া তেওঁ পিহুৰ অপহৰণকাৰীক ফান্দত পেলোৱাৰ পৰিকল্পনা প্ৰকাশ কৰিছিল। বিনোদে তেতিয়া কৈছিল যে মুক্তিপণেৰে ভৰ্তি মোনাটোৰ ভিতৰত এটা ট্ৰেকাৰ আছে যিটো কেৱল বিশেষ ঘটনাৰ বাবে ব্যৱহাৰ কৰা হয়। তেওঁ লগতে কয় যে বেগটো অপহৰণকাৰীৰ ওচৰলৈ যোৱাৰ লগে লগে, তেওঁ তেওঁক অনুসৰণ কৰিব আৰু কৰণক তেওঁৰ পৰিচয় প্ৰকাশ কৰিব। বিনোদ আৰু কৰণ যাবলৈ ওলাই অহাৰ লগে লগে, প্ৰীতাই কান্দিবলৈ আৰম্ভ কৰে আৰু কয় যে আনকি তেওঁ তেওঁলোকৰ সৈতে যাব আৰু তেওঁৰ জীয়েকক পুনৰ বাহুত আনিব। কিন্তু কৰণে তাইক চিঞৰি ছিল আৰু তাইক কৈছিল যে তাই যাব নোৱাৰে। এইটোৱে প্ৰীতাক দুখিত কৰি তোলে। ইফালে, শ্বেৰলিনে তেওঁলোকৰ পৰিকল্পনা শুনি হতবাক হৈ পৰে। 


আগৰ খণ্ডত কি ঘটিছিল? : Kundali Bhagya 1 December 2021 Spoiler Update in Assamese


যোৱা খণ্ডত, পৰিয়ালটোৱে পিহুৰ অপহৰণৰ বিষয়ে জানিব পাৰি, সোণাক্ষীয়ে পিহুৰ যত্ন নলোৱাৰ বাবে প্ৰীতাক প্ৰহাৰ কৰিছিল আৰু কৰীণা আৰু দাদী তাইৰ সৈতে সন্মত হৈছিল। কৰণে সোণাক্ষীক চুপ কৰিবলৈ চিঞৰিছিল য'ত তাই কৈছিল যে পিহু তাইৰ মাক আৰু কান্দি থাকোতে তাইৰ কোঠালৈ যায়। কৰণ কুকুৰাই তেওঁৰ বন্ধু, বিনোদক ফোন কৰে যি এনে অপহৰণৰ ঘটনাৰ বিশেষজ্ঞ আৰু শ্বেৰলিন সোনাক্ষীক তাইৰ কোঠাত লগ কৰিবলৈ যায়। তাই সোণাক্ষীক কান্দি থকা দেখি, তাই তাইক এটা টান চৰ মাৰিছিল আৰু তাইক তাইৰ নাটক বন্ধ কৰিবলৈ কৈছিল কিয়নো তাই জানে যে পিহুৰ অপহৰণৰ আঁৰত সোণাক্ষীৰ আছে। শ্বৰ্লিনে তেতিয়া সোণাক্ষীৰ সৈতে একেলগে প্ৰীতাক লক্ষ্য কৰি হাত মিলাইছিল।